×

У Полтаві анонсували оновлення програми «Бюджет участі» на наступні п’ять років

3 березня в КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міськради відбулося засідання робочої групи програми партиципаторного бюджетування «Бюджету участі», на якому мали затвердити ряд важливих для програми питань.

Проте жодних рішень група так і не увалила через відсутність кворуму. Голова робочої групи Вадим Сорока запропонував виключати членів робочої групи за постійні прогули, зокрема Вадима Ямщикова, Юрія Бойко та Олександра Денисенко, які найчастіше не відвідували засідання. Тому наступна зустріч робочої групи може відбутися вже без них.

Головний фахівець ІРМ, секретар робочої групи Назар Плохута наголосив, що нині спільно з експертами Ради Європи формується нова програма «Бюджету участі» на 2021-2025 рік:

– Наше головне завдання – якомога якісніше проаналізувати діяльність «Бюджету участі». На основі отриманих результатів плануємо розробити оновлену програму на наступні п’ять років. Для цього потрібно,  щоб полтавці поділилися з нашими фахівцями власним баченням програми партиципації. Адже лише спільними зусиллями зможемо поліпшити механізм реалізації ініціатив полтавців.

Нагадаємо, що свої пропозиції та зауваження можна презентувати за адресою: вул. Небесної сотні 1/23, або за телефоном: (0532) 64-14-04.