×

У Полтаві артисти обласної філармонії організовують концерти для переселенців

Колектив Полтавської обласної філармонії готує й проводить концерти для внутрішньо переміщених осіб, які приїхали в обласний центр із районів, де тривають бойові дії. Сьогодні артисти зіграли й заспівали для переселенців, які нині перебувають в одній зі шкіл міста. Напередодні організували перший виступ в одному з дитсадків.

«Музика – це найкращий емоційний прихисток і розрада для душі. Тому для людей, які втратили свій дім і переїхали до нас, організували концерти Полтавської обласної філармонії. Ледь не щодня колектив виступатиме в школах і садках, які приймають переселенців», – розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик зазначив, що ідею проведення таких заходів колектив охоче підтримав.

«Ми розуміємо, що це наші громадяни, українці, які переживають труднощі. Усі артисти й працівники філармонії відгукнулися, щоб зробити концерт, якусь розраду для людей, якусь паузу в переживаннях. Виступають наші солісти, вокалісти, колективи. Хочемо подарувати частинку своєї творчості, душі й підтримати людей у цей тяжкий для них і загалом нашої країни час», – сказав Олег Тищик.

У планах – проводити концерти у Полтаві просто неба. Окрім репетицій, основної діяльності, артисти й працівники філармонії задіяні в завантаженні й розвантаженні гуманітарки, адже допомога у цій справі постійно потрібна, бо Полтавщина стала масштабним логістичним хабом.