×

У Полтаві дощем залило дитсадок №2

Дитячий садок N2 «Віночок» на Леваді опинився не готовим до дощів – на ньому просто немає даху. Приміщення навчального закладу затопило, а ремонт, який зробили за кошти батьків, понівечено. Про це “ПВ” повідомив депутат міської ради Олександр Глазов:

“Як виявилось, влада про це знала, але залишила працівників садка напризволяще. Через дощ вода потрапила на другий поверх будівлі. Її самотужки виносили працівники закладу. Їхнє звернення про допомогу проігнорували. Сьогодні вночі будівлю знову, але вже не залило, а затопило!”

Працівники закладу почали боротися з водою, а потім їм на допомогу прийшли небайдужі батьки та начальник управління освіти Юрій Матвієнко, який також відром носив воду.

Олександр Глазов наголосив, що нещодавно влада прозвітувала про готовність усіх закладів освіти Полтави до нового навчального року, а сьогодні виявилося, що цей дитсадок лишився без даху:

“Згідно з паспортом проекту, завершення робіт передбачається в грудні 2019 року. Як так? Хто давав такі дозволи, де органи перевірки, яким чином повинні були вестись ремонтні роботи? І чому замовчували це питання?”

Сьогодні о 10:00 депутат прибув до ЗДО №2, щоб ознайомитися зі станом закладу та з’ясувати всі осбставини.

” На місці мене зустріла директорка закладу та всі працівники й батьки дітей, які постійно займаються ліквідацією наслідків зливи. Також оглянув саму покрівлю, на якій ведуться роботи. На жаль, деталей та точних висновків поки що зробити ніяк, оскільки й ознайомитись з жодним офіційним документом, будь то договір чи проектна документація (де саме пішов збій), наразі неможливо”, – зазначив Олександр Глазов.

Нині депутат готує звернення до відповідних установ та до прокуратури.

На цей момент незрозуміло, коли заклад запрацює у звичному режимі, поки що вихователі телефонують батькам для з’ясування кількості дітей, які збираються прийти в понеділок та вівторок, та розподіляють їх по сусідніх закладах дошкільної освіти (№ 6 та 36).

“Шановні батьки, якщо до когось не подзвонили, набирайте своїх вихователів і запитуйте, у який із сусідніх садків вести дітей. Якщо у кого виникають запитання чи пропозиції, пишіть мені у “Фейсбук”, буду допомагати! Також прошу всіх полтавців надсилати інформацію, якщо знаєте об’єкти, які не готові до зими: садки, школи, лікарні, заклади культури чи навіть житлові будинки. Буду вдячний і долучатимуся до кожного об’єкта”, – підкреслив Олександр Глазов.