×

Кого у Полтаві і Львові вважають Іродом

Як ми вже повідомляли, у Полтаві відбувся традиційний, уже п’ятий за ліком, обласний фестиваль вертепів “Різдвяна феєрія”. Цьогоріч його учасниками стали понад два десятки колядницьких етногуртів з усієї області.

На одну цікаву особливість цьогорічного дійства звернув увагу власний коресподент всеукраїнської газети “Голос України” у Полтавській області Василь НЕЇЖМАК:

Щирі оплески й вигуки захоплення заслужили всі учасники “Різдвяної феєрії”. Запам’яталось і їхнє прагнення осучаснити описане у Біблії дійство, якому вже понад два тисячоліття. Відтворюючи його на фестивальній сцені, один із гуртів, скажімо, зробив, мабуть, цілком доречне “вкраплення” російською мовою. Адже російською у новітньому прочитанні Святого письма розмовляв тільки один персонаж – цар Ірод, відомий своїм бузувірським наказом убивати чужих дітей. І хоча при цьому жодного прізвища сучасних політиків не називали, всі зрозуміли, про кого йдеться… Бо, як відомо, кожному воздасться за його справи – добрі й лихі. Про це вкотре нагадали учасники фестивалю в Полтаві.

Ще далі пішли у Львові, де в ролі Ірода представили самого Путіна!