×

У Полтаві «мінували» аеропорт

Повідомлення про це надійшло сьогодні вранці на електронну адресу поліції Полтавщини. На місце події негайно виїхала група вибухотехніків, кінологи та інші спеціалісти. Утім вибухівки вони не знайшли – повідомлення  виявилося «фейковим».

За неофіційною інформацією від правоохоронців, подібне повідомлення могло надійти з окупованої  частини Донбасу чи навіть з Росії. Оскільки там йшлося і про замінування будинку відомого в Україні і за кордоном блогера Андрія Полтаву (Карпова), який є уродженцем нашого міста і якого так не люблять в ОРДЛО і в самій Росії. На власному Ютуб-каналі «Вата-шоу», а тепер і на телеканалі «Прямий» він активно тролить «русскомірскую» публіку.

Що ж стосується аеропорту, то цього разу евакуйовувати там було фактично нікого, оскільки попри статус «міжнародного», він уже три місяці не працює.  Ймовірно, «мінери» про це навіть не знали…

До речі, минулого тижня на Полтавщині затримали так званого телефонного терориста, який шість разів повідомляв про загрозу вибуху. У рамках відкритого кримінального провадження за статтею 259 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Загалом у Головному управлінні поліції Полтавщини констатують: протягом вересня на території області зросла кількість повідомлень про загрозу вибухів. Так, лише з початку вересня до територіальних підрозділів ГУНП в Полтавській області надійшло 9 повідомлень про замінування різних об’єктів, які не підтвердилися. Однак щоразу на місце виїздили спеціалісти-вибухотехніки, які спільно з кінологами обстежили близько 13700 м2 території. Вибухових пристроїв та речовин не виявлено. 

У вибухотехнічному відділі поліції Полтавщини зазначають, що такими безвідповідальними діями зловмисників порушується безпека суспільства, створюється загроза виникнення паніки у населення та порушується нормальна життєдіяльність як громадян, так і підприємств, установ та організацій.