×

У Полтаві на час карантину обмежили проїзд пільговиків

З 23 березня у Полтаві на час карантину обмежили проїзд осіб пільгових категорій у міському пасажирському транспорті загального користування з 11:00 до 15:00 щоденно.

Власне, їздити вони зможуть, але не безкоштовно. Не стосуватиметься це тих, чия робота пов’язана із заходами запобігання і поширення інфекційних хвороб. Про це повідомили на позаплановому засіданні міськвиконкому. Також внесли зміни й до списку тих закладів, які можуть чи не можуть працювати.

Володимир Леонов, начальник Управління з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами МВК:

– З 17 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року тимчасово зупинити роботу таких об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування.

Зупинили роботу культурно-розважальні та спортивні заклади. Також це мають зробити й стоматологічні кабінети, лише, крім випадків надання невідкладної медичної допомоги.

Дозволяється працювати продуктовим магазинам, аптекам, магазинам зоотоварів, а також магазинам, які займаються реалізацією товарів медичного призначення засобів гігієни. Закладам ресторанного господарства, розташованим у готелях, можна здійснювати діяльність виключно для харчування проживаючих.

Ухвалили й рішення про передачу з міського матеріального резерву засобів захисту та обладнання для дезінфекції.