×

У Полтаві на одну бібліотеку стало більше

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, Полтавський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» відкрив свою республіканську бібліотеку. Про це повідомив на своїй сторінці в «Фейсбуці» лідер Республіканського руху на Полтавщині Олег Слизько:

«Це один з наших проєктів громадянського просвітництва. Республіканці постійно тримають високу інтелектуальну ноту, і ця бібліотека – це посилення нашого пошуку відповідей на найскладніші запитання і самовдосконалення команди. Бібліотека працює для республіканців і друзів Республіки, а також для тих людей, хто дуже хоче розвивати полтавський край і Україну!Ми зібрали багато якісної літератури й хочемо ділитись знаннями з вами!».

Привітати з відкриттям бібліотеки завітали поважні люди: художник, поет Олег Мінгальов та Тетяна Захарова, заслужена вчителька України, голова оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя», присвяченого творчості Лесі Українки.

Олег Слизько зауважив, що незабаром буде створений електронний каталог, у якому можна буде попередньо бронювати книги. І якщо у вас є видання, які вам не потрібні, то принесіть їх із собою в подарунок бібліотеці.