×

У Полтаві оголосили переможців конкурсу дизайну екобілбордів

Днями завершилося голосування за білборди на екологічну тематику, у межах якого полтавці/ки обрали 3 дизайни, які скоро з’являться на вулицях нашого міста.

У голосуванні за ідеї взяли участь понад 400 містян. Переможців обирали з 19 до 29 листопада, а результати конкурсу повідомили на інстаграм-сторінці спільноти «CleanPoltava».

Перше місце, набравши 144 голоси, отримує екологічна реклама про шкоду спалювання сміття. Це справді є серйозною і актуальною проблемою, адже на Полтавщині спалювання вважають одним з найефективніших способів утилізації.

Ідея екологічної реклами, яка перемогла у конкурсі

Фото: Ідея екологічної реклами, яка перемогла у конкурсі

На другому місці, з результатом у 135 голосів, опинилася екореклама на тему сортування сміття. Це не дивно, адже ця тема є доволі обговорюваною та дискусійною у нашому місті.

Ідея екологічної реклами, яка перемогла у конкурсі

Трійку лідерів замикає екологічна реклама, що набрала 95 голосів. Вона наочно пояснює: скільки років потрібно, щоб сміття могло розкластися. Насправді ж терміни розкладання будь-яких відходів величезні, тому й потрібно скорочувати використання пластику та інших одноразових предметів.

Ідея екологічної реклами, яка перемогла у конкурсі

Менеджер об’єднання«CleanPoltava» Вадим Патик розповів, що на даний момент невідомо, коли ці білборди з’являться у місті. Наразі міська влада шукає місця для їх розміщення. Імена переможців теж поки не розголошуються.

Додамо, що переможці отримають екоторбинки та футболки від спільноти, а білборди з їхніми ідеями провисять у нашому місті щонайменше по місяцю.