×

У Полтаві покажуть фільм про колишнього політтехнолога Трампа і дискутуватимуть про майбутнє націоналізму

26 листопада о 18:00 у рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA-2020 Полтавська філія Суспільної служби України спільно з Національним університетом «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», за підтримки ГО «Центр культури і розвитку «Горизонт», у День подяки організовує онлайн-показ документальної стрічки про колишнього головного стратега Білого дому і дискусію про майбутнє праворадикальних і націоналістичних рухів.

Листопадові події Docudays UA відбуваються під знаком політичного популізму. Чи може правда подолати шоу? Відповідь на ці та інші питання шукатимуть учасники перегляду документального фільму «Межа».

” Запрошуємо всіх на онлайн-показ документального фільму «Межа» американської режисерки Елісон Клеймен (AliKlay Productions, Claverie Films, RYOT Films, 2019).

Хто він – головний герой фільму: націоналіст чи нігіліст? Джокер з великого американського карткового будинку? Новий ідеолог європейських правих партій? Стів Беннон був скандальною постаттю з близького оточення Трампа і просував ультраправу ідеологію у найвищих ешелонах американської політики. Залишив посаду у серпні 2017 року, але його ім’я – на передовицях топових видань, адже він вважається одним з найвправніших маніпуляторів із пресою і майстром самопросування” – сказано у повідомленні.

Фільм «Межа» – це подорож разом з Бенноном закуліссям правого радикалізму, американських і європейських політичних реалій.

Після перегляду глядачі можуть долучитись до дискусії за участю запрошених експертів та цікавих гостей про маніпуляції і майбутнє націоналістичних течій.

Спікер(к)и:

Євген Магда — кандидат політичних наук, директор Інституту світової політики;

Чед Грасія — американський режисер, переїхав до України після перемоги Трампа;

Анна Агейчева — кандидат педагогічних наук, декан гуманітарного факультету Полтавської політехніки, учасниця програм академічних обмінів з США;

Олег Пустовгар — співробітник Північно-східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті.

Модератор: Ольга Ружицька — співкоординатор Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Полтаві та Полтавській області, керівник медіа-центру Полтавської політехніки

Показ безкоштовний. Доступ до перегляду у віртуальному кінозалі і участь у дискусії відкривається за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/qCyTfgZkuLvi9sng6