×

У Полтаві презентували виставку плакатів Ніла Хасевича

25 листопада у кав’ярні «Pecher’s» пройшла виставка репродукцій робіт Ніла Хасевича – автора більшості агітаційних плакатів, листівок та облігацій УПА. Також під час заходу розповіли про те, як  у нашому місті діяло, так зване радянськими спецслужбами «глубокое националистическое подполье».

Метою заходу була популяризація історичних постатей України минулого століття, прикладів їхньої героїчної боротьби, національно-патріотичного виховання української молоді.

Захід був благодійним, тому усі зібрані кошти передадуть ветеранам АТО та ООС у Полтавській області на протезування. Організатор виставки «Графічний стиль УПА» полтавка Анастасія Городчаніна розповіла, що коли з’явилася ідея влаштувати виставку агітплакатів підпілля, то одразу не знали чи актуально це:

Ми одразу думали над актуальністю. Згодом зрозуміли, що це зараз на часі, бо боротьба триває досі. Наші захисники сьогодні мають багато спільного з підпільниками, які боронили українське багато років тому. Тим паче ми знайшли зв’язок Ніла Хасевича з Полтавою. Бо свого часу на нього дуже вплинув Патріярх Мстислав.