×

У Полтаві презентували виставку робіт художників-аматорів

Днями в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М.Ярошенка відкрилась виставка картин. Експозиція мала назву «Тривиміри» та вбирала в себе близько 200 робіт полтавських митців, серед яких 54 учасники-аматори арт-проєктів «ZELO». Художники долучалися до участі у виставці за допомогою допису у «Фейсбуку», а переважна більшість робіт презентувалася вперше.

Організаторами заходу стали художники та викладачі арт-центру «ZELO» Ярослав Терновський та Максим Юхно. За словами Ярослава Терновського, виставка охоплює три напрямки: змістовно-ідейний, естетичний та технічний. На його думку, такий формат мав зацікавити не лише професійних художників або мистецтвознавців, але й привернути увагу людей, які просто цікавляться творчістю та малюють суто «для себе».

Протягом усієї презентації свою творчість присутнім дарував скрипаль полтавського симфонічного оркестру Дмитро Голобородов. А учасниця виставки, художниця та письменниця Дар’я Іваніщенко спеціально зачитала гостям заходу авторське оповідання «Клен» та представила на широкий загал чотири свої роботи. Дівчина розповіла, що дві картини написала під впливом вражень від власних оповідань «Янгол» і «Клен».

Окрасою заходу став художній інтерактив, на якому всі охочі спробували себе в олійному живописі. Окрім цього, на попередньо зареєстрованих гостей презентації чекав лотерейний розіграш майстер-класів від полтавських художників.

Наприкінці заходу Ярослав Терновський подякував усім, хто долучився до створення проєкту «Тривиміри», та представив гостям перший примірник каталогу всіх робіт з виставки. Він наголосив, що найближчим часом кількість каталогів збільшиться до 200.

Нагадаємо, що виставка «Тривиміри» триватиме до 24 березня.