×

У Полтаві розпочався квітковий флешмоб

У Полтавському парку культури та відпочинку «Перемога» організували незвичайний флешмоб. Кожен охочий може приєднатися до благодійної ініціативи, принісши та власноруч висадивши кущ хризантеми.

Про підготовку до флешмобу «Фестиваль хризантем» організатори оголосили у четвер, 3 жовтня, розмістивши відповідну інформацію у соціальних мережах.

Заступниця директора Полтавського міського парку культури та відпочинку «Перемога» Катерина Бабіч запросила долучитися до облаштування зеленої зони всіх небайдужих полтавців, а також флористів, ландшафтних дизайнерів і підприємців, які зможуть допомогти парку на волонтерських засадах:

Будь-яка компанія чи родина може принести кущ хризантеми до парку та висадити його. У наших планах також скласти список усіх, хто допоміг нам з озелененням центральної алеї.

Катерина Бабіч переконана, що такий захід стане окрасою Полтави та приверне увагу громади та туристів. І це не тільки через красу осінніх квітів, а й через залучення ініціативних жителів до покращення міського простору.

У нас уже був невдалий досвід. Це було давно, коли «Нова пошта» дарувала троянди й садила їх на центральній алеї. Проте так сталося, що вандали в першу ж ніч їх викопали. Тому ми зі своєї сторони гарантуємо охорону алеї, забезпечимо правильний догляд і пересадку цих насаджень.

Аби визначитися з площею необхідного розміру, яку засадять хризантемами, і дізнатися інтерес жителів до ініціативи, організатори ввели реєстрацію. Вона триватиме до 10 жовтня, тому всіх охочих залишити пам’ять про себе в найстарішому парку міста просять зателефонувати за номером (099) 935-67-27.