×

У Полтаві стартувала реєстрація на фестиваль «Листоверт – 2019»

З 7 по 8 грудня у Полтаві відбудеться щорічний фестиваль поезії «Листоверт-2019». Цей захід спрямований на створення умов для розвитку літературного процесу сучасної української поезії.

25 листопада під час прес-конференції організатори зазначили, що фестиваль спрямований на створення умов для розвитку сучасної української поезії. Особливу увагу планують приділити саме полтавським митцям. Серед гостей заходу – поети з різних куточків України, які вже утвердились як літературні особистості.

Співзасновник полтавський поет та художник Олег Мінгальов зазначив, що фестиваль колись мав назву «Листопад» але потім її замінили на «Листоверт»:

– Цього року збільшити масштабність. Поети виступатимуть в галереї мистецтв ім.М.Ярошенка та в районних бібліотеках. Дуже сподіваємось, що буде можливість надрукувати в альманасі всіх виступаючих поетів, найбільш цікавих.

Полтавський письменник Сергій Старих додав, що під час цього фестивалю в минулому році багато літераротів заявили про себе не тільки в Полтаві, але й за межами України:

– Зараз юні творці готові спокійно і рішуче писати, надихати інших. Ми запрошуємо до участі тих, хто може гарно писати та надихати.

До організації заходу долучився і лідер республіканського руху на Полтавщині Олег Слизько. Він підкреслив, що сьогодні поетам-сучасникам потрібно створювати максимальні умови для розвитку:

– Молодь своїм словом зараз фактично формує сенс майбутнього, викриває проблематику сучасності.  

Реєструйтеся на участь, волонтерство в оргкомітеті та як глядач за посиланням .