×

У Полтаві урочисто нагородили матерів з багатодітних родин і присвоїли почесне звання України «Мати – героїня»

Сьогодні, 18 серпня, у Полтавському художньому музеї (Галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка відбулося урочисте привітання матерів з багатодітних родин з нагоди присвоєння почесного звання України «Мати – героїня». На свято завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай, заступниця міського голови Світлана Тарашевська, представники структурних підрозділів міськвиконкому.

Неодмінною умовою для присвоєння цього звання є вагомий особистий внесок матері у виховання дітей в сім’ї, створення умов для здобуття ними освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Саме такі мами зібралися цього дня.

– Сьогодні у цій залі присутні жінки, для яких материнство стало найвищим покликанням. Ті, які народили та виховали, 5 і більше дітей. Відповідно до Указу Президента п’яти жінкам нашої громади присвоєно почесне звання України «Мати – героїня». Загалом у нашому місті проживає 71 жінка, якій присвоєно це почесне звання. Звання «Мати-героїня» – це насамперед державне визнання вашої наполегливої кропіткої праці та любові, яку ви вкладаєте у виховання своїх дітей. Я дякую кожній із вас за материнське тепло, самовідданість, справжній подвиг матері, що присвятили своє життя дітям і виховуєте їх добрими громадянами і гідними людьми. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи ваших дітей. І не важливо які це досягнення, але коли дивишся на них і бачиш там частинку свого особистого вкладу, то розумієш, що в цьому світі живеш заради своїх дітей. Нехай ваші серця будуть зігріті їх любов’ю і турботою., – наголосив Олександр Мамай.

Сьогодні нагородили та відзначили матерів з багатодітних родин: Надію Наказну (мама 5 дітей), Лілію Назаренко (мама 6 дітей), Ларису Мороз (мама 5 дітей), Олену Борисенко (мама 5 дітей), Людмилу Михайлюк (мама 5 дітей). Нагороджені матері також отримали солодкі подарунки.

Гостей свято розважав запальною піснею Кіріл Май, а також Наталія Май заспівала з доньками Олесею та Станіславою пісню «Мамина сорочка».