×

У Полтаві відбудеться презентація видання Володимира Шкурупія “Останній поріг”

20 лютого в Полтавській обласній бібліотеці імені І.П. Котляревського (вулиця Небесної Сотні,17) відбудеться презентація видання Володимира Шкурупія “Останній поріг”. Захід пройде у літературній вітальній (ІІ поверх, кімната 213). Початок о 15-00. Модератор – Галина Вовченко.

Проза Володимира Шкурупія – це біль душі, який рятує від байдужості та моральної деградації. Сама ж книга читається легко, залишаючи в серці глибокий слід та роздуми…

Видання “Останній поріг” складається із оповідань та повістей, які до цього побачили світ у книжках автора “Жива роса” (1987р.) та “Осіння горішина” (1990р.). Книга є своєрідним епосом українського села останніх десятиліть радянщини. Описує протистояння національних традицій людяності супроти цинізму. Вона нагадує про важливість усвідомлення своїх коренів, любові до рідної землі, заглиблення в моральні витоки народної душі.

“Прозаїк описує не стільки село, як глибину української душі в її переживаннях, тривогах, щирості, майстерно показуючи найтонші риси характеру героїв через влучні деталі в їх мові, вчинках, побуті. Його герої добрі, простодушні й щирі. Природа у творах автора виступає одухотворено, ніби один із героїв, нерозривно вплітаючись у канву твору, увиразнюючи характер героя, описувану подію” (Із анотації до книги).

На презентації є нагода придбати видання із підписом автора. Ціна книги – 220 грн.