×

У Полтаві відбувся фінал премії «Global Teacher Prize Ukraine»

У Полтаві влаштували фінальні випробування для учасників всеукраїнської премії для вчителів-новаторів «Global Teacher Prize Ukraine». Десять фіналістів з Одеси, Херсона, Харкова, Києва, Дніпра та Мелітополя обрали з понад трьох з половиною тисяч учасників з усієї країни. Щороку фінал премії влаштовують у різних містах.

У полтавській школі № 38 найкращі учителі країни провели уроки про урбаністику, стартапи, діджиталізацію та професії майбутнього. Викладання перед незнайомим класом на задану тему – одне із головних завдань для фіналістів всеукраїнської премії. Окрім цього, вони записували навчальні відео, розповідали про себе та працювали над освітньою стратегією України.

“Премія покликана підняти престиж професії вчителя, знайти історії дивовижних вчителів-новаторів, розказати їх українському суспільству. Переможець отримає чверть мільйона гривень на реалізацію своїх мрій та подорож на найбільший у світі освітній форум GLOBAL EDUCATION & SKILLS FORUM”, – розповідає засновниця премії «Global Teacher Prize Ukraine» та голова громадської спілки “Освіторія” Зоя Литвин.

Нагородження відбудеться у Києві у Міжнародний день учителя, 2 жовтня. Окрім головного переможця, відзначать також найкращого учителя хімії, фізкультури, учителя-новатора, учителів, що працюють із дітьми з особливими освітніми потребами або в лікарнях, а також учителя з прифронтової зони. “Освіторія” – організатор премії – нагородить найкращих педагогів вже вп’яте.