×

У Полтаві відбувся конкурс гравців на народних інструментах

Днями полтавці мали змогу почути віртуозні виконання музичних композицій на баяні, акордеоні, домрі, балалайці, гітарі, бандурі, сопілці, цимбалах від конкурсантів фестивалю «Барви Полтави»

Як повідомляють в Управлінні культури виконавчого комітету Полтавської міськради, цього року загальна кількість конкурсантів склала 337 учасників із 16 областей України: Київської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської, Запорізької, Луганської, Полтавської, Вінницької, Тернопільської, Черкаської, Донецької та Львівської областей. Серед них – 76 ансамблів та 261 соліст.

Варто зазначити, що участь у даному фестивалі-конкурсі для всіх без виключення є абсолютно безкоштовною, цей проєкт у повній мірі фінансується коштом міського бюджету.

У зв’язку з великою кількістю учасників, конкурсні прослуховування були поділені на дві музичні школи: №2 імені В.П.Шаповаленка та №1 імені П. І. Майбороди А гала-концерт фестивалю-конкурсу з нагородженням ансамблів відбувся у Полтавському міському Будинку культури.

Майстерність і талант конкурсантів оцінювало почесне журі. У його складі, крім полтавських митців були  викладачі, директори, заслужені та народні артисти, кандидати мистецтвознавства з Вінниці, Одеси, Харкова, Херсону і Дніпра.

Також, у рамках заходу відбулося проведення майстер-класів за участі гостей фестивалю.