×

У Полтаві відкриють Центр захисту бізнесу та інвестицій

Важливість малого та середнього бізнесу важко переоцінити, адже на них базується соціально-економічний розвиток суспільства та формується локальний інвестиційний клімат. Проте нерідко підприємці стають заручниками корумпованих держорганів та зазнають суттєвих утисків у юридичній площині. Аби заради цим проблемам народний депутат України Дмитро Нальотов спільно з директором Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, кандидатом юридичних наук Олександром Лемешко анонсували відкриття першого в місті Центру захисту бізнесу та інвестицій, який почне працювати вже з 27 січня. Напередодні відкриття, 21 січня у Полтавській ОДА відбулася офіційна прес-конференція Дмитра Нальотова та Олександра Лемешкощодо механізмів роботи Центру таосновних напрямків його діяльності.

За словами Дмитра Нальотова, ідея створити дружній до бізнесу простір виникла ще влітку, під час підготовки до парламентських виборів:

– Спілкуючись з людьми ми отримали чималий запит на убезпечення бізнесу та підприємництва. Це передусім стосувалося захисту суб’єктів підприємницької діяльності від неправомірних дій окремих правоохоронців та попередження актів корупції за їхньої участі. Врахувавши ці прохання, ми разом з Олександром Лемешковирішили створити Центр, який безкоштовно допомагатиме місцевим бізнесменам у вирішенні їхніх питань.

У Центрі збираються створити гідні умови для залучення інвесторів до Полтави, а також надаватимуть юридичні консультації для підприємців.

Нардеп пообіцяв підтримати усіх охочих вкладати гроші у розвиток місцевої економіки та якнайшвидше розібратися із «корупційною складовою» інвестиційних процесів. На його думку, запорука збільшення інвестиційного потенціалу –це юридично чесний та успішний бізнес, на захист якого і працюватиме Центр:

– Як народний депутат, використовуватимудоступні мені інструменти впливу –запити та звернення. Окрім цього,завдяки своїм повноваженням забезпечуватиму комунікацію з вищим керівництвом правоохоронних органів та фіскальних служб. Тож,якщо на місцевому рівні представники тих чи інших контролюючих органів заважатимуть працювати легальному бізнесу,про це дуже швидко дізнається їхнє вище керівництво.

Безпосередньо юридичний напрямок Центру куруватиме Олександр Лемешко,якийзапевнив, що маючи багаторічний досвід адвоката-практика добре розуміє специфіку підприємницької сфери та має необхідні кейси для взаємодії з бізнесменами:

– Усе, що стосуватиметься юридичної сфери та питань захисту бізнесу – обіцяю допомагати таза потреби надавати кваліфіковані консультації. Створення такого Центру це певні гарантії підприємцям таплатформа для налагодження взаємозв’язків між різнорівневими структурами причетними до ведення бізнесу.На жаль, нині навіть найдосконаліші закони деякі правоохоронці трактують «по своєму» і на противагу цим практикам ми застосовуватимемо усі доступні нам інструменти, як-то юридичний досвід та депутатські важелі впливу.Вкотре підкреслю,що ми захищатимемо легальний бізнес саме від неправомірного тиску правоохоронців та фіскальників. І принципово не втручатимемося у внутрішньопідприємницькі конфлікти, –наголосив Олександр Лемешко.

Нагадаємо, що Центррозпочне свою роботу у понеділок, 27 січня, за адресою: вул. Сковороди, 2в (прим. автора:приймальня нардепа Дмитра Нальотова). Організація працюватиме у стандартному режимі: з понеділка по п’ятницю з 10 ранку до 6 години вечора.