×

У Полтаві відкрили центр безкоштовного одягу

4 жовтня у Полтаві відкрили центр взаємодії «Родинний дім». Речі в ньому можна брати безкоштовно, а також приносити свої. Засновниця центру Наталія Латиш зауважила, що девіз центру є «Робити добро просто»:

– У кожного вдома накопичуються речі, і вони можуть їх віддати, а комусь ці речі дуже потрібні. Принесіть речі й візьміть те, що вам необхідно. Нині тут близько 3 тисячі речей. Їх принесли більше півтисячі людей.

Полтавка Лариса Добридень на відкриття центру принесла 10 пар шкіряного взуття:

– Речі у гарному стані. Сподіваюся, що вони комусь будуть потрібні. Такі речі можуть бути корисні людям, які потребують допомоги. Зараз фінансове становище людей дуже низьке.

А Наталія Голубенко взяла в центрі дві курточки для своїх внуків:

– У мене троє внуків, речі вони носять обережно. Маю цілу комору заповнену хорошими речами, якими можу поділитися. Натомість взяти для внука потрібний одяг. Нині речі дорого коштують, а він росте швидко.

Волонтерка центру Ніна Койнаш зауважила, що одна людина може взяти десять будь-яких речей щомісяця:

– У мої обов’язки входить розвішувати та пропонувати людям речі. Ми працюємо з 10-ї до 6-ї вечора.

Центр безкоштовного одягу розташований біля зупинки «23 школа». Його облаштували за благодійні внески людей та гроші засновниці. На це витратили 8 тисяч гривень: зробили ремонт в приміщені та заплатили за місячну оренду.