×

У Полтаві відзначили 25-у річницю Конституції України

Посадовці Полтавської міської ради на чолі з міським головою Олександром Мамайем поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам».

– В народі кажуть: якщо не знаєш, як жити, живи по закону. Сьогодні наш головний закон – це Конституція України. І перша стаття завжди з трепетом відгукується у моїй душі. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава. Пам’ятаймо це. Вітаю всіх полтавців і всю нашу Україну. Бажаю здоров’я, натхнення, а найголовніше, у важкі часи боротьби з пандемією – 36,6, – привітав полтавців міський голова Олександр Мамай.

Посадовці Полтавської державної адміністрації та Полтавської обласної ради на чолі з Олег Синєгубов (голова Полтавської обласної державної адміністрації) та Олександром Біленьким (голова Полтавської обласної ради) поклали квіти до пам’ятника Івану Мазепі.

– У цьому фундаментальному документі (Конституція України) закріплені правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальна цілісність. Ми маємо це цінувати, адже вже чверть сторіччя Основний Закон України надійно служить на благо народу. Всім жителям Полтавщини щиро зичу здоров’я, впевненості, сили та усвідомлення високого звання громадянина України. Зі святом!- привітав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.