×

У Полтаві відзначили День добровольця (фото, відео)

Як ми вже повідомляли, один із заходів відбувся 14 березня в Корпусному парку Полтави

Організатори  зачитали звернення до Президента України стосовно підписаних повпредами нашої держави кількома днями раніше у столиці Білорусі  «додаткових» мінських домовленостей. 

Автори звернення, ініційованого місцевими осередками партій «Свобода» та «Європейська солідарність», вважають, що такі домовленості «свідчать про виведення Росії з-під відповідальності за злочинні дії проти України та про перехід до прямих переговорів з «ЛДНР». За таких обставин вони вимагають відмовитися від виконання тих «додаткових» мінських домовленостей, підписаних 11 березня 2020 року, та притягнути до відповідальності осіб, які це зробили. У зверненні міститься також вимога «вжити негайних заходів» для зміцнення обороноздатності країни та гідної відсічі збройній агресії Російської Федерації. 

Відразу після того, як звернення зачитали, до столика вишикувалася черга охочих підписати його (на знімку). Першими свої підписи поставили добровольці-захисники України, батьки полеглих героїв, волонтери, активісти патріотичних громадських організацій. Звернення з підписами небайдужих полтавців організатори акції пообіцяли вручити голові ОДА Олегу Синєгубову, аби він передав його Президенту України Володимиру Зеленському.