×

У Полтаві вперше реалізують Школу майбутнього працівника «Злітна смуга»


З 29 вересня по 08 жовтня 2020 року Студентська рада Полтавської державної аграрної академії планує реалізувати проєкт Школа майбутнього працівника «Злітна смуга» за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради, ПРООН у рамках програми «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за підтримки МЗС Данії.
Заняття проходитимуть 3 рази на тиждень (вівторок, середа, четвер з 13:0 до 16:00) в приміщенні 4 навчального корпусу Полтавської державної аграрної академії, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3.


Протягом проєкту 40 безпосередніх учасників (студенти міста Полтава, віком від 18 до 23 років) матимуть змогу поспілкуватися з працівниками кадрових агенцій, HR- і Топ-менеджерами успішних підприємств Полтавщини та відвідати компанії м. Полтава з навчальними візитами.


Сподіваємось, що проект дасть поштовх молоді до подолання бар’єрів перед процедурою працевлаштування, умотивує їх до пошуку роботи, навчить складати резюме й проходити інтерв’ю та посприяє в розвитку їх soft-skills (лідерство, робота в команді, тайм-менеджмент).
Враховуючи актуальність даного проекту, необхідність його проведення для розвитку навичок працевлаштування студентів, для урізноманітнення студентського життя та задля посилення активної громадянської позиції молоді м. Полтава, просимо Вас долучитися до реалізації даного проекту в ролі інформаційного партнера та розмістити прес-анонс про проєкт на сторінках свого інформаційного ресурсу.Інформаційний матеріал про проєкт можна знайти ТУТ.Текст прес-анонсу можна знайти ТУТ.


Окрім цього запрошуємо Вас в ролі гостей на офіційне відкриття проєкту Школа майбутнього працівника «Злітна смуга» 29 вересня о 13:00 в приміщення аудиторї №417, 4 навчальний корпус Полтавської державної аграрної академії, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Сковороди, 1/3. 
В свою чергу можемо забезпечити:
* розміщення Вашої реклами на місці проведення заходу (на локаціях проведення, постійне оголошення як інфо-партнера, оформлення заставок та інформаційних постів з анонсом Вас як інфо-партнера);
* фото та відео-ролик – звіти, які Ви зможете використовувати у своїх рекламних кампаніях.

Очікуємо на плідну співпрацю.Молодіжний делегат України до ООН Дмитро ТОМЕНКО