×

У Полтаві вшосте проводять масштабний молодіжний проект

13 листопада в Палаці дозвілля «Листопад» до Міжнародного дня студента було проведено обласний молодіжний проект «Наша єдина студентська родина», який багато років поспіль об’єднує всі навчальні заклади нашого міста та області. Організаторами заходу стало управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА спільно з КУ «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради.

На святкування запросили представників міської та обласної влади.

Кожна команда представила свій навчальний заклад: Українську медичну стоматологічну академію, Полтавську державну аграрну академію, Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка, Національний університет «Полтавська політехніка» ім.Ю.Кондратюка, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Святкова програма заходу містила творчу презентацію команд вищих навчальних закладів «Вітаймо! Це – ми!», «Екстрім зону» (виступ груп підтримок) та творчо-концертну програму «Festival of stars».

На заході нагородили студентів у чотирьох  номінаціях: «Кращий студент – спортсмен Полтавщини», «Кращий студент – громадський діяч Полтавщини», «Кращий студент – науковець Полтавщини», «Кращий студент – творча особистість Полтавщини». 

Студентський мер Сергій Шабельник нагородив переможців у номінації «Кращий громадський діяч». За його словами, власними студентсво – це період пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів:

– Молодь не повинна чекати завтрашнього дня, а вже сьогодні активно долучатись до культурного, наукового розвитку нашого міста.

Студентка Національного університету «Полтавська політехніка» ім.Ю.Кондратюка Ольга Петлюх отримала диплом за наукову діяльність, увійшовши в цьому році до 30 найкращих молодих архітекторів України.

– Студентство – кращий період життя. Ось і мій останній рік, точніше півроку, мого студенства. Тато завжди говорив, що все життя будеш найяскравіше пам’ятати той період, коли ти була студенткою, і це правда! Адже пригадую свій перший курс, коли почала звикати до безсонних ночей і сесій. Другий рік стала членом профспілкового комітету університету, що подарувало мені багато нових знайомств та друзів. Наступні курси пролетіли із швидкістю світла, але завжди ті події залишаться у спогадах та у серці. Ось останній рік мого навчання. Тепер розумію: усе, що я роблю, оцінено. Після таких відзнак хочеться йти ще далі й ще вище, – розповіла дівчина.

А активіст Полтавського юридичного інституту НЮУ ім.Я.Мудрого Едуард Климась вже 14 років професійно займається танцями. За весь час узяв участь у понад ста конкурсах по всій Україні та за її межами. За численні перемоги хлопець отримав титул «Кращий студент – творча особистість Полтавщини». Ділиться своїми враженнями:

–  Разом з народним хореографічним колективом «Міленіум» представляємо Україну на міжнародному танцювальному конкурсі. Три роки поспіль здобуваємо гран-прі, перемагаючи Німеччину й Польщу.

Представники різних навчальних закладів міста продемонстрували свої таланти та подарували гостям свята дивовижний концерт. Кожна студентська команда була нагороджена подяками, подарунками від організаторів та спонсорів заходу.