×

У ПОЛТАВІ ВИПРОБОВУЮТЬ ГІДРОІЗОЛЯЦІЮ БАСЕЙНУ НА ВУЛИЦІ ПЕТРА ЮРЧЕНКА

У басейні, що на вулиці Петра Юрченка в Полтаві, який будують у межах програми Президента України «Велике будівництво», почали випробувати гідроізоляцію основної чаші. Її розмір – 50 на 21 м, глибина – 2 м. 

«Випробування – тривалий процес. За добу набрали 1 000 кубів води. Протягом 5 діб спостерігатимемо чи немає ніде протікань та замокань.  Якщо немає, то ще 5 днів басейн висихатиме. Потім робітники почнуть оздоблення чаші. Далі так само перевірятимемо середню чашу, її розміри – 25 на 8 м», – розповів начальник управління капітального будівництва Департаменту будівництва, містобудування і архітектури ОДА Володимир Годня.

Завершують роботи з облаштування мережі зливової каналізації, адже воду з басейну потрібно злити. 

Загалом в одній споруді будуть три басейни для плавання: основний, довжиною 50 метрів, 25-метровий тренувальний та фізкультурно-оздоровчий, а також спортивний і тренажерний зали, кімнати відпочинку, тренерські приміщення.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов оглянув хід будівництва. Наголосив, що розмороження й успішне завершення цього проєкту є пріоритетним завданням.

«Спортивно-видовищний комплекс по вулиці Юрченка в Полтаві стане найбільшим спортивним об’єктом області, в якому тренуватимуться спортсмени у складі олімпійської та паралімпійської збірних команд. Його будують у межах програми Президента України «Велике будівництво», – сказав Олег Синєгубов.

На об’єкті тривають фасадні роботи. Готують підлогу під покриття, шпаклюють стіни та облицьовують стіни в санвузлах і душових. Працюють електрики й сантехніки.

На будівництво спортивно-видовищного комплексу Полтавщина отримала понад  105 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету та 15 млн грн спрямували з обласного. Фінансування надійшло в повному обсязі. Загальна кошторисна вартість – 217 961,151 тис. грн.

Об’єкт планують завершити до кінця поточного року. 

Спортивно-видовищний комплекс на вулиці Петра Юрченка в Полтаві – це масштабний інфраструктурний та великий промоційний об’єкт для області. Його зводять у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Комплекс увійшов до програми Президента «25 спортивних магнітів» і стане найбільшим спортивним об’єктом Полтавщини.