×

У Полтаві визначили цьогорічних лауреатів Премії імені Феодосія Рогового

23 липня в приміщенні Полтавської ОДА відбулося засідання журі Премії Полтавської обласнох ради імені Феодосія Рогового. Під головуванням заступника голови Полтавської обласної ради Олега Бєлоножка конкурсна комісія обрала цьогорічних лауреатів.

За словами Олега Бєлоножка щорічне нагородження лауреатів проводиться вже вчетверте та має на меті підтримати молодих письменників та громадських діячів з Полтавщини:

– Відповідно до Положення про Премію члени журі мали обрати переможців у двох номінаціях: “Проза” та Громадська діяльність”. За здобуття перемоги цьогоріч змагалися письменниця Любов Пономаренко (номінація “Проза” прим.авт.), а також протоієрей Олександр Горай і громадський та культурний діяч Гліб Кудряшов (номінація “Громадська діяльність” прим.авт). Усі вони, на щастя, отримали підтримку журі і стали цьогорічними лауреатами. Сподіваюсь що у наступому році претендентів буде набагато більше, а матеріальне заохочення сягатиме 10 тисяч гривень кожному.

Нагадаємо, що традиційно нагородження лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового відбудеться 27 серпня у приміщенні полтавської науково-дослідної бібліотеки імені І. Котляревського.