×

У Полтаві з’явиться база авіакомпанії «Українські вертольоти»

Комунальне підприємство «Аеропорт Полтава» підписало договір з приватною авіакомпанією на базування повітряних суден. І вже в листопаді на території аеропорту відкриється база ЗАТ «Українські вертольоти», яка по черзі буде приймати 27 вертольотів Мі-8МТВ-1, а постійно будуть дислоковані шість бортів.

Детальніше про договір розповів виконувач обов’язків гендиректора Володимир Окара:

– Раніше вертольоти базувалися в Кременчуці. Там їх не можуть забезпечити всім необхідним, тому вирішили перебазуватися в Полтаву. Договір безстроковий і передбачає постійне базування. За надання майданчика для гелікоптерів аеропорт «Полтава» щомісяця отримуватиме 150–250 тисяч гривень у залежності від операцій. Крім того, полтавський аеропорт має статус міжнародного пункту пропуску.

За словами Володимира Окари, надії на повноцінну роботу аеропорту ще не втрачені:

– До кінця жовтня в полтавському аеропорту планують облаштувати магазин з duty free. А рейси з Полтави відновляться – і на Шарм-ель-Шейх, і на Анталію. Нині ми з цього приводу ведемо переговори.

Нагадаємо, що в цьому році з відновленого полтавського аеропорту почали відправлятися чартери до Єгипту й Туреччини. У кінці червня польоти припинилися. Авіакомпанія SkyUp пояснила, що призупинила польоти через погану злітну смугу.