×

У Полтаві за державні кошти відремонтують ділянку траси М-03

У рамках «антикризових» змін до Держбюджету Верховна Рада України ухвалила рішення про надання Полтавській області субвенції у розмірі 95 млн грн.

Так, завдяки президенту Володимиру Зеленському та голові Полтавської ОДА Олегу Синєгубову, місцевим нардепам від «Слуги народу» Андрієві Бобляху, Дмитрові Нальотову, Костянтину Касаєві, Максимові Березіну, Олексієві Мовчану та мажоритарнику Олегові Кулінічу прийняті зміни до держбюджету, які дозволять повністю завершити ремонтні роботи на трасі Київ – Харків – Довжанський у межах міста вже в цьому році.

За офіційною інформацією Полтавської ОДА, планується прокласти 800 метрів асфальту вздовж Київського шосе, а також нанести пластикову розмітку, облаштувати освітлення та пішохідні переходи на ділянці Харківського шосе в межах міста. Відтепер полтавці зможуть безпечно пересуватися освітленою та рівною трасою національного значення без загрози власному життю та здоров’ю.

Нагадаємо, що під час останнього візиту до Полтави Володимир Зеленський зауважив, що неприємно вражений станом цього відрізку траси. Також він підкреслив необхідність економічного втручання місцевої влади для якісного та успішного розвитку інфраструктури регіону. Схожу думку має і директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан. Він розповів, що міська влада неофіційно обіцяла виділити 15–20 млн грн на ремонт цієї ділянки траси. Однак коштів у міському бюджеті на це так і не знайшлося.

Нині роботи на відрізку траси тривають. На постійній основі там працює до десяти одиниць техніки. А одразу після виконання робіт планується проведення лабораторного дослідження якості матеріалів і дотримання технологічного процесу. На ремонт траси чекали десятиліттями. І ось тепер до кінця літа заплановано завершити всі роботи на цьому відрізку дороги.