×

У Полтаві запрацювали чотири офлайн-пункти підтримки Дії

У Полтаві на базі центрів вакцинації відкрили чотири офлайн-пункти підтримки Дії, щоб жителі області могли отримати допомогу та згенерувати свій COVID-сертифікат.

«8 листопада розпочав роботу пункт підтримки у ТРЦ «Київ». На локації присутні одна-дві людини, які допомагають згенерувати сертифікати в Дії – у застосунку чи на порталі. У перший день роботи за консультацією звернулися 30 громадян. Уже сьогодні у Полтаві працюють 4 офлайн-пункти», – розповів СDTO Полтавської області Ігор Панченко.

На офлайн-пункті Команди підтримки Дії відвідувачам розкажуть:

про види СOVID-сертифікатів та шляхи їх отримання; 

проконсультують або допоможуть подати заявку на отримання СOVID-сертифіката на порталі та у застосунку Дія;

підкажуть куди звернутись і які дані перевірити, щоб сертифікат згенерувався, якщо проблема знаходиться на стороні лікаря (сімейного або того, який проводив щеплення); 

допоможуть визначити помилку генерування сертифіката; розкажуть, що робити, аби продовжити термін дії сертифіката з пів року до 365 днів; 

допоможуть увійти на портал Дія та отримати КЕП для входу.

«Важливо, щоб громадяни розуміли, що сертифікат підтягнеться, якщо дані про курс вакцинації внесли в Електронну систему охорони здоров’я, й тільки лікарі можуть вирішити проблему з персональними або медичними даними. Якщо це технічна сторона, то Дія допоможе, щоб людина змогла отримати сертифікат на місці, тут і зараз», – додав Ігор Панченко.

Важливо також оновити застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 – для Android.

Пункти підтримки Дії в Полтаві працюють з 10:00 до 16:00 за адресами:

м. Полтава, ТРЦ «Київ», вул. Зіньківська, 6а;

м. Полтава, ТЦ «Епіцентр», вул. Київське шосе, 41;

м. Полтава, ТРЦ «Екватор», вул. Ковпака, 26;

м. Полтава, ТРЦ «Конкорд», вул. Європейська, 60а.

Нагадаємо, Мінцифра запускає офлайн-пункти підтримки Дії по всій країні. До кінця цього тижня заплановано відкрити понад 100 таких пунктів у 20 областях України.