×

У Полтаві зупинили поїзд через повідомлення про замінування (оновлено)

Поїзд «Львів-Бахмут» затримали на станції Полтава-Київська для обстеження вибухотехніками. Як повідомив керівник відділу комунікації ГУНП в Полтавській області Юрій Сулаєв, близько 8:00 анонім електронним листом повідомив про замінування поїзда.

Усіх пасажирів тимчасово евакуювали до вокзального приміщення. Вихід на перон було заблоковано, на вокзал прибули рятувальники та карета швидкої допомоги.

Вибухотехніки провели перевірку потягу, однак жодних вибухонебезпечних предметів не виявили. Тож після після “понаднормової” зупинки на у Полтаві поїзд рушив далі.

Нагадаємо, що це вже не перший подібний випадок у нашому місті за останній час. Так, 27 вересня схожим чином (електронним листом) поліцію повідомляли і про “замінування” міжнародного аеропорту “Полтава”. І тоді теж ніякої “бомби” там не виявили, а лист, як з’ясувалося, надійшов з ОРДЛО — непідконтрольної українській владі території Донбасу. Схоже, що й цього разу розігрували подібний сценарій. Але якщо у випадку з аеропортом все було куди спокійніше, оскільки на той час він не працював, то у випадку з поїздом ситуація набагато серйозніша. Уже хоча б тому, що клопоту завдали чималій кількості людей, більша частина яких саме й поверталася на український Донбас — у Бахмут (колишній Артемівськ).