×

У полтавській резиденції святого Миколая збиратимуть подарунки для дітей інтернатів

Цьогоріч у будиночку Святого Миколая не тільки роздаватимуть подарунки, а й збиратимуть презенти для діток у полтавських інтернатах.

Будиночок запрацює у неділю, 15 грудня о 12:00 поблизу Свято-Успенського кафедрального собору (Соборний майдан, 1). Він працюватиме до 19 січня включно.

Розповісти віршик Святому Миколаю та поспілкуватися з ним можна буде кожної суботи та неділі з 11:00 до 19:00, або ж у святкові дні (приміром, 19 грудня, 7 січня тощо).

Як розповіла голова ГО «Батальйон небайдужих» Наталія Гранчак, цьогоріч подарунки готуватиме не тільки Святий Миколай, а й усі бажаючі полтавці для дітей, які не мають родин:

-Добро – це не тільки отримати подарунок. Часом набагато приємніше дарувати радість. Це зробити легко, бо тепер можна прийти на гостини до Святого Миколая і принести подарунок. Нехай це буде кілька мандаринів, чи олівці, але ж як це впливає на свідомість людей, змінює її».

У резиденцію Миколая можна буде принести усе, що полтавці бачать подарунком для дітей. Це можуть бути канцелярські предмети, подарункові набори, фрукти та цукерки тощо. Усі ці презенти зроблять дитину в інтернаті щасливішою і подарують відчуття дива.

Минулого року будиночок у Полтаві відкрили 16 грудня, а усі зібрані кошти від продажу сувенірів, смаколиків та іграшок ручної роботи використали на соціальні ініціативи.