×

У Полтавському техуніверситеті презентували новий факультет

Днями в Полтавському національному технічному університеті ім.Ю.Кондратюка презентували роботу нового структурного підрозділу закладу – факультет фізичної культури та спорту. З цієї нагоди відбулася урочиста прес-конференція з ректором Володимиром Оніщенком.

Він зауважив, що відкриття нового факультету – це велика подія як для університету, так і особисто для нього. Тримати першість навчального закладу відповідально і почесно:

На сьогодні Полтава та область стали центром студентського спорту. Торік це був Харків, а тепер – наше місто. Ще у березні, відкриваючи спортивний корпус, ми презентували можливість і розглянули перспективу відкриття нового факультету. Тож завдяки злагодженій роботі у нас усе вдалося, і вже 1 вересня ми здійснили перший набір на факультет фізичної культури і спорту. Віднині 20 вересня у закладі святкуватиметься День факультету фізичної культури і спорту.

Володимир Оніщенко зауважив, що відкриттю факультету передувала багаторічна системна робота і щира підтримка спортивних ініціатив серед студентів.

– Нині на території закладу є спортивний корпус, у якому обладнано лабораторію кіберспорту, лабораторію рг-терапії, чудовий зал спортивного більярду та зал для спортивно-бальних танців і черлідингу. Також є понад 30 спортивних секцій, які відвідують більш ніж півтори тисячі наших студентів. З початку цього року, з перших днів роботи факультету, ми вже маємо трьох чемпіонів світу, які гідно представлятимуть наше місто, навчальний заклад та країну на світовій арені.

Окрім цього, у рамках Міжнародного дня студентського спорту на території університету відкрили спортивний майданчик з вуличними тренажерами. Завдяки сучасному обладнанню та зручному розташуванню тут одночасно можуть займатися близько 12 студентів.

Студентка першого курсу ПНТУ Софія Тараненко у захваті від майданчика. Дівчина каже, що завдяки йому зможе вдосконалювати свої фізичні навички та брати участь у спортивних змаганнях серед студентів.

На останок Володимир Оніщенко підкреслив, що університет продовжує потужну роботу щодо осучаснення закладу та створення комфортних умов для студентів. На його думку, це допомагає університету тримати першість серед вишів Полтавщини.