×

У Полтаві відбудеться масштабна ІТ-конференція

2 листопада у Полтаві відбудеться IV конференція INSANEBYTE. Це найбільша ІТ-подія у Полтавській області, яка збирає не лише профільних спеціалістів, а всіх, хто цікавиться галуззю. Наразі триває реєстрація на конференцію. Цього року вона зможе прийняти 500 учасників.

Цьогоріч конференція складатиметься з трьох потоків — технічного, бізнесового та продуктового. На учасників заходу чекають доповіді від експертів з найбільших ІТ-компаній Києва, Харкова, Черкас, Дніпра, Львова. Спікери – практикуючі програмісти, керівники IT-компаній, засновники стартапів, юристи, фінансисти, аналітики, які відкриті для нових знань та досвіду і готові ділитися ним з полтавцями та гостями міста.

За словами співорганізатора Євгенія Мригіна, головна мета конференції — привернути увагу полтавців до сфери ІТ а також створити IT-спільноту в регіоні:

— Це затребувана галузь, яка стрімко розвивається, на неї є попит в Україні і за кордоном. На Полтавщині є багато талановитої молоді, яка може і хоче розвиватися сама і розвивати весь регіон у цьому напрямку.

Організатори зазначають, що чекають на всіх активних жителів області, які працюють, цікавляться, хочуть вчитися і розвиватися в IT сфері. Або ж шукають партнерів у цій сфері для спільних проектів. Наприклад, навчальні заклади тут можуть познайомитися з ІТ-компанії та організувати спільні навчальні курси для студентів. Такою можливістю після попередньої конференції INSANEBYTE у Полтаві уже скористалися Полтавський політехнічний коледж і Полтавський університет економіки і торгівлі. Бізнес сьогодні також активно співпрацює з технологіями. Тож ця конференція — не лише про нові знання, а і про налагодження нових зв’язків, співпрацю та входження в галузь.

При цьому конференція буде цікавою не лише для дорослих. На учасників чекає воркшоп з робототехніки для початківців та OnAir активності — дрони, віртуальна реальність.

Після завершення доповідей, о 15 годині, почнеться панельна дискусія з ІТ спільнотою області та з представниками ІТ-кластерів з інших міст. На ній планується обговорення подальшого структурування галузі в регіоні та можливість створення кластеру Полтавської області в найближчому майбутньому.

Конференція відбудеться 2 листопада з 9 до 17 години у виставковій залі Полтавського Міського Будинку Культури (Майдан Незалежності, 5).

Для участі необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. Реєстрація та участь у конференції абсолютно безкоштовні.

Подія у Facebook — www.facebook.com/events/2443393765889729/.