×

У Рибцях відкрили новий дитячий садок

У густонаселених Рибцях живуть чи не
найщасливіші батьки маленьких полтавців. Адже
вже протягом кількох останніх років там почав ді- яти новий сучасний дитячий садок з максимально комфортними умовами для малечі. На його появу місцеві жителі чекали довго, оскільки міська влада цю проблему всіляко ігнорувала. Тож доводилося або ж щодня везти сонних та змучених дітей у місто, або ж віддавати на догляд бабусям. Зрештою цю наболілу багатьом проблему вдалося розв’язати за активного сприянням команди Матковського «Батьківщина».


Відтак новий дитячий садок у Рибцях розміщується у старій реконструйованій школі. За словами депутата Полтавської міськради Віталія Павлія, уже третій рік поспіль діти радо йдуть до
місцевого закладу. Нині там працює дві групи – старша і молодша:
– Садок повністю забезпечений усім необхідним для комфортного перебування та дозвілля дітлахів. Під час реконструкції будівлі замінили труби й систему опалення, вікна, дахове покриття, а також зробити ремонт усередині приміщення. Додатково обладнали два входи, ігрові павільйони, проклали нове асфальтне покриття.
Відтепер батьки можуть бути спокійні за власних
дітей і знати, що ті перебувають у затишному, комфортному, сучасному ігровому осередку, де створені всі належні умови.


Окрім цього, депутат міськради наголосив,
що йому дуже приємно, що такий соціально значущий затребуваний проєкт вдалося реалізувати саме в Рибцях:
– Переконаний, що започаткована командою Матковського «Батьківщина» міська програма «Місто без околиць» – це не лише про перевезення та якісне транспортне сполучення. Це про поступовий розвиток інфраструктури навіть у віддалених частинах Полтави. І не просто розвиток, а підвищення якості послуг. І не має значення, у
якому саме районі проживають полтавці, адже всі вони повинні бути забезпечені необхідними благами та проживати в належних умовах.