×

У Рибцях відремонтували аварійну ділянку дороги

У Рибцях на вулиці Дундича протягом трьох останніх років асфальтне покриття було у вкрай незадовільному, майже аварійному стані. Місцеві жителі не раз втрапляли у вибоїни та розбивали машини, а деяким навіть доводилося їхати кількасот зайвих метрів в об’їзд, аби дістатися необхідного будинку чи просто виїхати в місто. Проте ситуацію вдалося вирішити завдяки втручанню депутата Полтавської міськради Віталію Павлію, який не лише щиро перейнявся проблемою, але й посприяв її якнайшвидшому розв’язанню.

Він наголосив, що кілька років тому асфальтне покриття вздовж вулиці Дундича лише починало обсипатися. І якби тоді вжили оперативних заходів, могли б позбавити людей чималих проблем та незручностей у майбутньому. Однак навіть тоді представникам коаліції Шамоти та Удовіченка на це, скоріш за все, було просто байдуже до проблем полтавців. Тож за рік-два вибоїни з невеликих перетворилися на провалля:

– Поки міська влада годувала людей обіцянками, ями збільшувалися. Причому в досить швидкому темпі. Чого лише варті аномальні погодні умови та потужний транспортний потік. Навіть цих факторів достатньо, щоб нормальну дорогу перетворити на пил та рештки, не кажучи вже про те, якою була саме ця проїзна частина. Так, уже цього року ситуація стала критичною, адже їхати там стало просто неможливо. Цілі житлові масиви опинилися частково відрізаними від нормального транспортного сполучення. Тож від безвиході жителі селища вирішили звернутися до мене з проханням про допомогу.

Завдяки активному сприянню окружного депутата для людей вдалося «вибити» ямковий ремонт та облаштувати більш-менш нормальну проїзну частину, якою тепер можна користуватися без остраху за себе та свій автомобіль.

– Зробили ямковий ремонт, аби в перспективі покриття стало б таким надійним та якісним, як заїзд у Рибці зі Степової й Агітаційної. Вважаю, що розв’язання нагальних проблем громади та виборців – першочергове завдання мене та моєї команди. Тож не зупинятимуся на досягнутому та в подальшому планую перетворити Рибці на сучасний житловий осередок із сучасною інфраструктурою та якісним транспортним сполученням, – підсумував Віталій Павлій.