×

У селищі Івонченці команда Андрія Матковського продовжує наводити лад

За проханням місцевих жителів депутати зробили водогін та відреставрували старий клуб, який понад десять років був у занедбаному стані. Також здійснили капітальний ремонт амбулаторії сімейної медицини.

Голова найбільшої фракції в Полтавській міській раді Андрій Матковський говорить, що цього року з міського бюджету виділено 1 млн 600 тис. грн на водогін:

– Щороку з міського бюджету виділяються значні кошти на будівництво нового водогону та реконструкцію того, що є. Цього року побудували 1400 м водогону першої черги, а друга черга будівництва планується на вулиці Гаврилка. Наша команда ніколи не втрачала зв’язок з виборцями. На прикладі Івонченців можу сказати, що кілька разів на рік збираємося разом з громадою та плануємо наші подальші дії. На сьогодні маємо на меті закільцювати водогін навколо Івонченців, щоб «Водоканал» міг качати воду насосами одразу з обох сторін. Це суттєво покращить умови життя місцевих жителів, адже люди отримуватимуть якісну воду. Наша команда не планує зупинятися, оскільки комфорт полтавців важливіший за все.

Також Андрій Матковський зауважив, що на часі закупівля нових автобусів, які працюватимуть за програмою «Місто без околиць». Це буде комунальний транспорт, що матиме помірну ціну, чіткий графік та головне – якість перевезення.

Голова селищного комітету Володимир Печериця підкреслив, що завдяки депутатами нещодавно вдалося зробити дорогу на кладовище. А торік відбудували основний культурний центр селища – клуб. Там тепер діти мають змогу займатися співами, вивчати англійську та проводити різноманітні цікаві заходи:

– Ремонт у клубі робити було вкрай необхідно, адже будівлі вже понад 60 років. На фасадах провели демонтажні роботи та виготовили нові вікна. Усередині приміщення зробили косметичний ремонт та облаштували сучасну сцену, завдяки чому ми почали економити на опаленні. Крім цього, у клубі працює соціальна перукарня, бібліотека та дитяча студія «Янголи з небес». Жителям Івонченців такі оновлення до вподоби.

Реконструкція клубу.

Заступник голови селищного комітету Іван Линник зазначає, що майже одразу після звернень місцевих жителів до команди Андрія Матковського почалися відповідні роботи з будівництва водогону та проведення вуличного освітлення:

– Торік зробили проект та виділили кошти, а цього року збудували вже першу ділянку водогону – це Вільхова та Чистопрудна. Тепер тривають роботи на другій ділянці на вулиці Пирятинській із виходом на Волонтерську. Також минулого року встановили два ліхтарі та дві опори на небезпечному відрізку дороги, де поряд яр і тече струмок.

Наталія Коваль живе в селищі 30 років. Говорить, що проблема існувала, оскільки багато людей ходило через цю ділянку на роботу. Тепер ситуація вирішилася, і жителі дуже задоволені. Вдячні, що не довелося довго чекати допомоги і що на їхні проблеми зважають і віднаходять шляхи для їх розв’язання.

Встановлення вуличного освітлення.

Задоволена позитивними змінами у селищі і Євгенія Авраменко. Жінка підкреслила, що наявність водогону стала значною перевагою, оскільки колодязну воду неналежної якості використовувати для вживання не можна. У минулому воду жінці привозили діти з Полтави.

Ірина Медведєва вдячна за те, що відновили роботу клубу, який не працював близько десяти років:

– Приємно здивована оновленим клубом. Нині він має не лише привабливий зовнішній вигляд, але й гарно облаштований усередині. Тепер тут можна проводити різноманітні свята та культурні заходи. Тож дуже вдячна Андрію Матковському за покращення для селища й за те, що він піклується про наш комфорт.

Але найбільше місцеві жителі вдячні за початок капітального ремонту в амбулаторії сімейної медицини. За словами Івана Лінника, приміщення медичного закладу перебувало у вкрай аварійному стані й розвалювалося буквально на очах:

– Спочатку укріпили фундамент. Зняли старий дах, аби замінити його на новий. Нині замінюють вікна на сучасні енергозбережні. У самому приміщенні теж буде ремонт, аби медичний заклад відповідав усім сучасним нормам. Усі ремонтні роботи в амбулаторії планують завершити до початку холодів.