×

У Семенівському районі Полтавщини відкрили Центр безпеки громадян з поліцейською станцією

Іще один Центр безпеки з поліцейською станцією з’явився в селі Оболонь, що на Семенівщині. Андрій Замахін, керівник поліції Полтавщини, зазначив, що це вже 8 станція в області. У планах – створити сучасні умови для роботи дільничних поліцейських в усіх об’єднаних територіальних громадах.

Вчора, 17 грудня в урочистому відкритті Центру взяли участь очільник поліції області, Володимир Салогуб, начальник Головного управління ДСНС Полтавщини, Жанна Ахіджанян, керівниця дільничних офіцерів поліції, представники районної влади, Оболонської ОТГ і місцеві жителі.

Як повідомила Жанна Ахіджанян, центр обслуговуватиме 5 сіл, що входять до складу Оболонської ОТГ. На цій території проживають близько 3000 людей. Зробити ремонт у приміщенні і підвести необхідний мінімум телекомунікацій допомогли органи місцевого самоврядування. Там розташовані поліцейська станція, швидка медична допомога і пожежна охорона.

У розпорядженні служб, що розмістили в одному Центрі, спеціальні автомобілі, Інтернет і засоби радіозв’язку. А в дільничного офіцера – комп’ютер, який сьогодні йому вручив керманич поліції. Незабаром дільничний отримає доступ до відповідних баз даних Національної поліції.