×

У свій День народження полтавець благає про допомогу в боротьбі з раком

У вівторок, 29 жовтня, полтавець Сергій Конзерський святкує свої 32. Останні п’ять місяців хлопець відчайдушно бореться за життя.

Сергій – талановитий полтавський музикант і звукорежисер. У червні цього року в нього виявили рак нирки. Але не одразу, було втрачено багато часу, що у результаті мало не вартувало хлопцю життя:

18 червня мене відвезли в обласну лікарню, з результатом томографії я пішов до завідувача відділення обласної урології. Було вирішено терміново робити операцію. Втручання хірургів не дало бажаного результату: висока температура продовжувалася. Далі було безліч аналізів і повторна томографія, після якої я прочитав в очах лікарів жах. 12 днів було втрачено в обласній лікарні, – розповідає Сергій на своїй сторінці у соцмережі Facebook:

Урешті Сергій продовжив лікування у Києві, адже, за його словами, полтавські лікарі, лікувати не беруться. Згодом стало відомо: видалена нирка встигла дати метастази у кістки. Через тяжкий стан хлопець не може працювати, але фінансів на лікування, говорить, вкрай не вистачає. Надія є, а отже, музикант здаватися не збирається. Проте без нашої допомоги йому не обійтися. Сам полтавець говорить: кожна гривня може врятувати життя.

Якщо у вас є бажання підтримати Сергія у його День народження та дати йому шанс зустріти свої 33 роки, зробити це можна за реквізитами:

Карта ПриватБанку: 4149 6293 8091 4812 (Конзерьский Сергій Сергійович).