×

Удовіченко, Шамота та «Батьківщина» дерибанять міський бюджет навіть під час карантину

Удовіченко, Шамота та «Батьківщина» стали гідними послідовниками схем Мамая. Вони вкотре в тендерних пропозиціях віддають перевагу «своїм» фірмам, які пропонують послуги за завищеною вартістю. У такий спосіб продовжують отримувати «відкати».


Так, 24 березня Полтавська міська рада (виконавчий комітет) уклала договір із ТОВ «Новелл Консалтинг» на надання послуги з технічного захисту інформації з обмеженим доступом (побудова КСЗІ четвертої категорії на автоматизованій системі класу 1) на суму 33 тис. 999 грн. Ідеться про консультативні послуги щодо захисту інформації з обмеженим доступом.

Чиновники, обираючи з-поміж тендерних пропозицій, надали перевагу фірмі-надавачу послуг ТОВ «Новелл Консалтинг», яка запропонувала найвищу вартість своїх послуг у розмірі 33 тис. 999 грн. При цьому відхилили пропозиції за 30 тис. грн від «ТОВ ГРИФОН-ІБ» та 29 тис. 994 грн від ТОВ «Світ Інформаційно-Телекомунікаційних Рішень».

За договором ці послуги мають надати у березні-жовтні цього року. Тож бачимо, як навіть у такий нелегкий час для країни та міста у зв’язку з карантином Удовіченко, Шамота та «Батьківщина» не поступаються своїм принципам, продовжують дерибанити міський бюджет, а мали б, навпаки, економити кошти, щоб спрямувати їх на потреби полтавців, зокрема на заходи, пов’язані з протидією коронавірусу.