×

Удовіченко, Шамота та Бєлоножко з «Батьківщини» кидають медичних працівників напризволяще

Після перепрофілювання Полтавської міської клінічної лікарні №5 в інфекційний Центр звільнилося 15 медсестер. Усі вони працювали в терапевтичному відділенні.

Своє звільнення мотивують страхом захворіти на коронавірус, оскільки їм не надали належних засобів індивідуального захисту, та мізерними зарплатами в 4 тис. грн. Таке ставлення до медиків викликає обурення, оскільки чиновники з коаліції Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» продовжують отримувати свої захмарні зарплати та премії. І лише піаряться на камери, розповідаючи про свої заслуги в боротьбі з пандемією. Натомість мали б відмовитися від своїх доходів на користь медичного персоналу.

Також прикрим фактом безвідповідальності чиновників стала втеча представниці команди Удовіченка Світлани Нестулі з посади заступника міського голови з гуманітарних питань. 10 квітня вона написала заяву на звільнення. І це при тому, що нині вона мала б активно долучатися до заходів із протидії коронавірусу, оскільки у її відповідальності був медичний напрям у місті.

Крім того, коаліція Удовіченка, Шамоти та Бєлоножка з «Батьківщини» замість того, щоб економити бюджетні кошти, продовжує їх тринькати праворуч і ліворуч. Так, нещодавно заправили пальним свої автомобілі на майже 278 тис. грн. І це при тому, що нині всі полтавці сидять без роботи та копійчини вдома. Куди Шамота, Чепурко та Лоза можуть їздити в карантин?

Також закупили будівельних товарів – фарб, шпаклівки, щіток тощо – на понад 221 тис. грн, лазерних принтерів на понад 91 тис. грн, жалюзі – на 68 тис. грн та ін. Безгосподарний підхід та використання карантину для свого збагачення – це низько та підло щодо громади міста.