×

Українська Попелюшка: незабаром на екрани вийде фільм за твором Софії Андрухович

У січні наступного року відбудеться премєра української романтично-фантазійної стрічки «Віддана», знятого за твором Софії Андрухович «Фелікс Австрія». Так події фільму розгортатимуться у ХІХ сторіччі в австрійському місті Станіславові.

Спершу планувалося, що стрічку зніматимуть у копродукції Польща та Україна, та зрештою після фінансової підтримки Держкіно у розмірі 25 млн. грн. над фільмом почала працювати українська творча група. Спеціально для зйомок були побудовані масштабні декорації, що відтворювали вулиці тогочасного Івано-Франківська. Разом з тим частину сцен знімали у самому Івано-Франківську, а також у Києві та Білій Церкві. Загалом у процесі було задіяно 34 актори та понад 500 статистів.

За словами Софії Андрухович, продюсерка фільму Надія Зайончковська створила історію Попелюшки, яка живе у власних мріях.

-У фільмі багато красивого: красиві обличчя й тіла, красиві костюми, гарна (здебільшого) музика і страви, ніжні, дотепні й вигадливі спецефекти. Я знаю, як багато часу було присвячено, зокрема, ретельній підготовці костюмів і декору, інтер’єрів, консультаціям зі спеціалістами з різних сфер, істориками. Фільм від початку був розрахований на широку аудиторію, а це накладає свої особливості.