×

Укренерго закликає українців економити не лише увечері, а й вдень.

На Полтавщині, як і в багатьох регіонах нашої країни, з 11 жовтня розпочалися відключення електроенергії в аварійному режимі.

Відключення запровадили через рішення Національної енергетичної компанії “Укренерго”.

Графік аварійних відключень застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності електроенергії в енергосистемі України.

Відтак Держава просить споживачів економити електроенергію з 17:00 до 23:00.Планового графіка відключень немає. Це тому, що їх виконують упродовж 15 хвилин після команди диспетчера енергосистеми. Це відбувається без попередження споживачів та місцевих органів влади. Тому неможливо заздалегідь оприлюднити тривалість та перелік населених пунктів чи адрес, де обмежать електропостачання.

Будь ласка, дорогі українці, ви всі в ці дні трохи енергетики. Допоможіть нам. Ваша робота – добровільно зменшити споживання електроенергії і ставитися до нього розумно.

Ми не закликаємо не вмикати світло та електроприлади увесь день, але просимо ставитися до електроспоживання розсудливо вранці – з 8-ї до 11-ї години і ввечері – з 17-ї до 23-ї.

Найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися обігрівачами, пральними машинами, вмикати бойлери, посудомийки та інші енергозатратні прилади.

Вдень – не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці і особливо ввечері, коли споживання найбільше, – звести до мінімум користування електрикою.

Тримаймо разом #ЕнгергетичнийФронт.