×

Урочисте покладання на Алеї слави

20 вересня у Шевченківському районі міста відбулося покладання квітів біля Алеї слави до підніжжя монумента загиблим воїнам.

За словами голови найбільшої фракції у Полтавській міській раді Андрія Матковського, лише шануючи наших воїнів, можна сподіватися на світле та мирне майбутнє:

– Дуже радий, що був знайомий з деякими героями Радянського Союзу, а з Кузьмою Нездолієм останні п’ять років його життя приятелював. І нині, через роки, можу сказати, що без подвигу наших дідів та батьків не було б нас, сучасної Полтави, не було нинішньої України та демократичної Європи. Тож ми маємо пам’ятати наших героїв та всіх, хто віддав життя заради України. Адже якщо ми пам’ятатимемо наших героїв, то матимемо надію на світле майбутнє для держави.

На думку голови міської ветеранської організації Євгена Регента, День визволення Полтави – це одна з найважливіших сторінок у житті міста:

– У такий день згадуємо трагедію для мільйонів українців, які загинули в роки війни, воюючи на фронтах та працюючи в тилу. Вважаю, що лише усвідомлення величезної трагедії не дасть прийдешнім поколінням допустити такої катастрофи знову. Адже ціна перемоги для України була надто страшною, і священний обов’язок кожного шанувати полеглих вояків-визволителів.

На захід прийшла і вчителька української мови Полтавської ЗОШ I-III ступенів №26 Лариса Іщенко. Жінка розказала, що на власному прикладі виховує в молоді повагу до захисників Вітчизни.

– Разом із колегами та дітьми прийшли вшанувати загиблих воїнів. Вважаю, що це особливо актуально в наш час, тож багато уваги приділяю патріотичному вихованню учнів. Ми багато часу приділяємо вивченню національної історії та подвигів наших земляків.

А учень 8 класу цієї ж школи Олександр Косенко зауважив, що пишається людьми, які ціною власного життя здобули для нас перемогу. Разом з однокласниками він поклав квіти та вшанував полеглих хвилиною мовчання.