×

В області перевірять пожежну безпеку установ з масовим перебуванням людей

На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області заступник начальника ГУ ДСН Полтавщини Володимир Гришанін поінформував, що на Полтавщині до 26 грудня перевірять системи пожежної безпеки установ з масовим перебуванням людей. Це дитячі садки, школи, професійно-технічні та вищі навчальні заклади, гуртожитки, лікарні та об’єкти соціального захисту. Не обійдуть стороною ринки й розважальні заклади.

Володимир Гришанін також повідомив результати роботи з профілактики пожеж, проведеної протягом 2019 року: «Перевірили готелі та місця масового відпочинку людей. Зі 121 об’єкта перевірили 85, виявили 915 порушень, притягнули до відповідальності 88 осіб. Також перевірили заклади охорони здоров’я області. Виявили понад п’ять тисяч порушень».

Присутній на засіданні голова облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав усіх керівників відповідних установ і організацій сприяти цим перевіркам: «З огляду на трагічні події в Одесі наголошую, що в питанні безпеки компромісів не повинно бути. Є моменти, що залежать від нас, і ми повинні їх виконати на сто відсотків. Нині питання протипожежної безпеки найважливіше. Закликаю всіх керівників структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій сприяти цим перевіркам. Це вимога прем’єр-міністра, і вона повинна бути виконана». Очільник області додав, що кожен керівник навчального закладу, установи охорони здоров’я та об’єктів соціального спрямування несе особисту відповідальність за безпеку.