×

В області своєчасно призначено житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг за березень 2021 року

Органами соціального захисту населення вжито необхідних заходів з метою своєчасного нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до норм законодавства житлові субсидії та пільги на оплату житлово-комунальних послуг розраховуються щомісячно до 25 числа.

Для проведення розрахунків органами соцзахисту населення запрошено інформацію від усіх надавачів житлово-комунальних послуг щодо актуальних тарифів на комунальні послуги.

Житлові субсидії за березень 2021 року призначено 163,6 тис. сімей, в тому числі 153,8 тис. сімей у готівковій формі (88,4 тис. сімей через банківській установи; 65,4 тис. сімей – через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта») та 9,8 тис. сімей – у безготівковій формі.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг за березень 2021 року нараховано 59,9 тис. пільговиків, в тому числі 23,9 тис. у готівковій формі (22,3 тис. пільговиків через банківській установи; 1,6 тис. пільговиків – через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта») та 36 тис. пільговиків – у безготівковій формі.

Виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг  у грошовій готівковій формі за березень поточного року буде проведена через банківські установи на початку квітня, через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» з 4 по 25 квітня.

Житлові субсидії та пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» до 18 квітня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги АТ «Ощадбанк» направить одержувачам субсидії СМС повідомлення.

Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації