×

В Октябрьському районному суді Полтави обрали запобіжний захід для депутата, якого підозрюють в одержанні неправомірної вигоди

За клопотанням слідчих поліції області, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, сьогодні, 4 вересня, Октябрський районний суд Полтави обрав чиновнику, який підозрюється у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди, запобіжний захід – тримання під вартою строком на 60 діб із правом внесення застави у розмірі 681 тисячу гривень. Щодо іншого фігуранта – вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, 2-го вересня на Полтавщині затримано депутата Полтавської міської ради за підозрою в одержанні неправомірної вигоди.


Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Полтавської області