×

В оселі українців поступово повертається електрика і вода: яка ситуація у містах

Ранок понеділка вчергове розпочався з російської терористичної атаки по об’єктах інфраструктури України – ворожі ракети уразили низку регіонів (https://t.me/spravdi/20077) країни та вивели з ладу важливі комунікації (https://t.me/spravdi/20078).

• Київщина: за повідомленням компанії ДТЕК, станом на 18:00 усіх знеструмлених споживачів у Києві спеціалісти перевели на тимчасову схему живлення – 350 тисяч абонентів вже зі світлом та водопостачанням: Не у всіх квартирах зараз є світло, тому що були застосовані графіки аварійних відключень. Вкотре просимо максимально знизити споживання електроенергії в пікові години з 17:00 до 23:00.

• Харківщина: в обласному центрі усі профільні служби ще працюють над відновленням електро-, водопостачання і тепла, повідомив голова місцевої ОВА Синєгубов: Робимо все можливе, щоби вода таки подавалася жителям. Через низьку напругу котельні, які вже подавали теплопостачання в Харкові та Чугуєві, після стабілізації одразу відновлять роботи.

• Запорізька область: наразі електропостачання вже відновлено у Хортицькому, Заводському, Шевченківському районах, повідомляє пресгрупа мерії Запоріжжя.

У Хортицькому районі розпочато роботи з відновлення постачання води. Роботи з відновлення електропостачання вже ведуться в Олександрівському та у Вознесенівському районах. Частково ці райони вже зі світлом.