×

Вартість критих сміттєвих майданчиків викликає сумніви

Нещодавно в Полтаві з’явилися криті сміттєві майданчики. Згідно з тендером на облаштування одного такого необхідно 135 тисяч гривень. Однак виникають сумніви щодо вартості цих об’єктів.

Так, за розрахунками депутата міської ради Віталія Павлія, облаштування одного такого критого сміттєвого майданчика могло б обійтися місту максимум у 50 тисяч грн. І це за умови використання найдорожчих матеріалів: плитки, профільного листа та труби. У цілому на це б витратили 25 тисяч грн.
А будівельні роботи обійшлися максимум 25 тисяч:

– Ера дорогих ремонтів у Полтаві продовжується. Вартість критого майданчика, за нашими розрахунками, – 50 тисяч гривень. А згідно з договором – 135 тисяч грн. Команда Удовіченка продовжує робити Полтаву «золотою».

За словами Віталія Павлія, минулого року на облаштування таких критих майданчиків з міського бюджету спрямували пів мільйона грн. Цьогоріч – уже два мільйони.

Полтавці ж, звісно, невдоволені вартістю такої конструкції:
– Тут і неозброєним оком видно, що ціну завищили в три рази. Людей продовжують обманювати. Усе собі «гребуть». Коли вони вже наїдяться? Полтава з такими темпами скоро перетвориться на руїну. Хотілося б подивитися на будинки чиновників ЖКГ. Думаю, що там точно все зроблено, як годиться. І будматеріали використані найкращі, бо то ж вони роблять для себе. А місту і так згодиться. Головне, у тендері прописати захмарні цифри, – каже полтавка Олена Срібна.
Артем Бондар впевнений, що такі майданчики вартують не більше 15-20 тисяч грн:

– Вони ж роблять і собі в карман мають щось покласти. Така ж ситуація із міськими зупинками. Ви бачили, якої вони якості, зате згідно з документами вони ніби виготовлені із золота. Думаю, що на цьому дуже гарно відмиваються бюджетні кошти. Полтавці піддають сумніву і саму ефективність таких майданчиків та довготривалість їх використання