×

Важливі моменти вибору шафи купе

Підбираючи шафи купе для свого приміщення доцільно звертати увагу на кожну дрібницю. Сучасні вироби здатні зробити приміщення більш стильним і вільним. Однак, тільки якісні вироби здатні принести позитивні емоції.

Професійні експерти з багаторічним досвідом роботи МебельОк рекомендують перш ніж придбати меблі звертати увагу на технічні характеристики продукції.

Переваги та недоліки корпусних меблів: муки вибору

Шафи купе мають багато переваг, завдяки яким вони і займають першість:

  • Різноманітністю моделей: вибрати можна вбудовані, кутові, прямолінійні, корпусні предмети відповідно до індивідуальних переваг.
  • Місткість: шафи купе дозволяють використовувати повністю внутрішній простір, що особливо важливо для малогабаритних приміщень.
  • Лаконічність: меблі однаково прекрасно виглядають в класичній кімнаті і в стилі модерн.
  • Зручність: шафи-купе просто монтуються / демонтуються, що в разі переїзду дуже доречно.

Однак, одних переваг буде мало, щоб зробити грамотний вибір. Отже, при виборі шафи купе рекомендується звертати увагу на його розмір. Параметри виробу підбираються під конкретне місце. Саме тому для початку, спочатку треба визначитися, де буде встановлений предмет і тільки потім приступати до перегляду варіантів.

Наступним кроком вибору стане визначення кращого механізму відкривання дверей. Існує два варіанти конструкції: в металевій рамі знаходиться двері, яка рухається по спеціальному пазу на роликах, і той, в якому ролики переміщаються по монорейці. Другий варіант рухається механізму вважається більш довговічним і надійним.

Далі підбирається фасад виробу. Дзеркальні двері вважаються модним трендом, проте вони не завжди практичні у використанні. Для маленького приміщення дзеркала – справжня знахідка, адже з їх допомогою так просто візуально збільшити вільний простір. Матове або візерунчасте скло, фотодрук, традиційна деревина – прекрасно підходять для великих кімнат.

Не зайвим буде придивитися до внутрішнього наповнення, фурнітурі, декоративних елементах. Шафи-купе – ідеальні конструкції для сучасної людини, який у всьому воліє практичність і функціональність. Фахівці МебельОк допоможуть розібратися з усіма тонкощами підбору меблів, завдяки чому покупка буде радувати своєю службою багато років.