×

Велоквест «Макітра опішнянських слив 2021»

Коли: 05 вересня 2021 року.

Час зустрічі: 11:00

Місце зустрічі: стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря

Тип: для велолюбителів, тематична, пізнавальна

Маршрут: «Старт» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) ↔ ст. «Дослідницька» ↔ ст. «Танцювальна» ↔ ст. «Історична» ↔ ст. «Гончарна» ↔ ст. «Творча» ↔ ст. «Секретна» ↔ ст. «Солодка» ↔ ст. «Співоча» ↔ «Фініш» (стадіон «Спорт для всіх» ім. О.Губаря) (≈ 17 км).

Тривалість: до 3 годин.

Велоквест «Макітра опішнянських слив 2021»

Опішнє здавна славиться сливовими садами, які оспівували у своїх творах Іван Котляревський та Григорій Квітка-Основ’яненко. Слідуючи маршрутом квесту, ви також зможете поспілкуватися з опішнянами, ознайомитись з традиціями та автентичними рецептами місцевої кухні, безпосередньо взяти участь у приготуванні варення із слив.
На старті учасники будуть ознайомлені з умовами квесту та отримають маршрутний лист, де нанесено ключові станції, на яких потрібно виконати конкретні завдання, щоб перейти до наступної. Фінальним завданням кінцевої зупинки буде приготування сливового варення за рецептом старожилів Опішні.
ВелоКВЕСТ «Макітра опішнянських слив» організований Опішнянською селищною радою спільно з ГО «ВелоПолтава» та проходить як складова фестивалю «Опішня Слива ФЕСТ».

Для участі зареєструйтеся: https://forms.gle/Ay4jEb7yFNDqprQb9

 Є питання — запитай: t.me/SlyvaFEST – Телеграм-канал