×

Ветеран «Полтавського вісника» відзначений президентською стипендією

Указом Президента України Володимира Зеленського великій групі видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери призначено державні стипендії. Нам приємно повідомити, що серед тих, хто удостоївся цієї честі є і наш колега Сергій Назаркін, який тривалий час працював фотокореспондентом «Полтавського вісника».

Він – знаний далеко за межами Полтавщини фотохудожник, учасник і лауреат багатьох всеукраїнських і міжнародних фотовиставок. Не один десяток персональних виставок Сергій Назаркін влаштував і у рідній Полтаві. Вони  експонувалися і в Художньому музеї ім. М.Ярошенка, і в Художньому салоні, майже в усіх музеях міста та інших закладах культури. Його світлини прикрашають сторінки багатьох краєзнавчих видань і фотоальбомів.

Утім як голова обласного осередку Національної спілки фотохудожників Сергій Назаркін плідно пропагує і творчість колег, допомагаючи влаштовувати їхні персональні  та спільні тематичні фотовиставки. Тож і на заслуженому відпочинку не звик відпочивати, бо, як і раніше, у роботі, у творчих пошуках.

Вітаючи колегу з високою відзнакою, сподіваємось, що вона лише додасть йому  наснаги і сил на нові здобутки в царині фотомистецтва.